| ingerfaraaripi a întrebat:

Cum v-ati intalnit prima oara cu primul vostru iubyt? La ce varsta s-a intamplat asta? Cum... nu stiu cum sa zic cum ati facut de ati ajuns sa fiti impreuna? Cine a facut primul pasconfused:X:-)

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Prima oara ne-am intalnit in parc. El se tot uita la mine, dar eu nu, mi se pare urat...Asta s-a intamplat la aproape 14 ani.Pai faza e ca, mi s-a spus ca lui ii place de mine.Am facut eu primul pas. I-am cerut id-ul, l-am pus in lista, mi-a dat accept, si l-am intrebat daca e adevarat ce am auzit.(ca ii place de mine)si a zis ca da. M-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui, iar dupa o saptamana i-am zis ca da. M-a iubit, ma respectat, m-a inselat, am vorbit un an, ne-am despartit, mai exista loc de buna ziua, acum nu mai e in tara. L-am iubit mult.Pacat.Asta a fost.Acum mi se rupe de elhappy

Baftahappy>big grin

| DevilLife a răspuns:

Buna.
La 13 ani l-am cunoscunt pe el.Era prietenul prietenei mele cele mai bune. Ea l-a inselat.Noi aveam obiceiul sa facem schimb de liste si asa am rost de id lui.Am intrat in vorba cu el si am ajuns sa facem un pariu...cine e cel mai nebun si ne-am dat 5 probe.Ne-am intalnit in parc si am inceput sa vorbim. Dupa aceea am plecat sa ne plimbam si el m-a sarutat.Asa a inceput relatia.Acum avem 3 ani si ceva de cand suntem impreuna.Si sper sa fie cat mai multi.big grin

| ßέßέ a răspuns:

Pai pe la 13 ani am indraznit sa am si eu un prieten. Eram in aceeiasi clasa si ne trimiteam biletele mereu, sms-uri. Relatia a decurs fara sa spuna el sau eu ceva pur si simplu azi o imbratisare, maine o plimbare si tot asa. Ca doi copii nevinovati love struck. Totul a durat cam un an de zile, fara sa fie vorba despre sex sau altceva pentru ca nici nu stiam noi pe atunci de chestiile astea.batting eyelashes Am terminat gimnaziul si s-a terminat si relatia noastra insa nu cred ca voi uita vreodata sentimentele pe care le-am descoperit pentru prima data cu el day dreaming