| Diana1417 a întrebat:

Cum va fi oare prima noapte de dragoste intre doi virgini?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumoasa! Daca baiatul este virgin nu inseamna ca actul sexual dureaza 5 minute straight face totul tine de preludiu..cu cat dureaza mai mult, cu atat actul sexual dureaza mai mult happy ce? Va fi putina durere prin care toate lumea trece prin asa ceva...si? Daca exista iubire adevarata, si va protejati..totul va fi okwinking

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Unica.

| ascovit a răspuns:

Depinde de firea lor si cunostintele fiecaruia.

| persseuss a răspuns:

Aiurea.niciunul nu stie ce sa faca, emotii berechet, probabil o durere de cap si juma de erectie

| mihai69 a răspuns:

Sângeroasă.

| milan9 a răspuns:

Nu asta este problema importanta. Daca imi permiti pot spune, ca realitate diversa, faptul ca familia are astăzi nevoie de moralitate mai mult decât în trecut(!), deoarece astăzi ea este lovită de provocări din toate părţile (asta da schimbare faţă de trecut!), şi în mod logic, este mai vulnerabilă, şi drept urmare are nevoie să fie mult mai solidă. Ori fiecare îşi mai doreşte şi astăzi ca familia lui să reziste o viaţă. Dar astăzi, în mod intenţionat şi programat (!), a fost aruncata în lume cultura desfranarii, ca o lovitură mortală pentru ultimul bastion, familia.

| Alcyon a răspuns:

Sa nu ai asteptari prea mari. E posibil sa iasa aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jenanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si intre doua starlete de filme porno doar cu mai multa durere, emotie si probabil iubire.

| zaratu a răspuns:

Foarte tare laughing

| Șurubelniță a răspuns:

Dureroasa,chinuitoare si extrem de scurta.

| Ammizzu a răspuns:

Eu zic ca daca se documenteaza si baiatul e romantic si grijuliu va fi chiar foarte foarte frumos

| piticelm a răspuns:

Sigur ramai gravida, asta daca rezista mai mult de doua minute rolling on the floor

| jessikz0r a răspuns:

Seaca, cauta unul cu experienta si cu o varsta mai nefrageda daca vrei sa nu ramai ori gravida ori cu o experienta de neuitat, in sensul prost desigur happy

| Lavii007 a răspuns:

Nu o sa fie foarte placut, dar cu timpul o sa devina super. Totul are un inceput, asa ca nu trebuie sa va descurajati daca asta va doriti.

| Cupcake a răspuns:

Emotionanata cu siguranta laughing In rest, depinde cum se descurca fiecare laughing

| Alina570 a răspuns:

Nu-i asculta pe zapacitii de aici. Cel mai important lucru este sa comunicati, sa vorbiti despre cele mai mici detalii inainte, in timpul si dupa act si sa fiti siguri ca amandoi va doriti acest lucru. Chiar daca prima data poate nu va fi cea mai reusita, important este sa nu va deznadajduiti. Experienta (si placerea) vine o data cu practica si ce alt mod mai placut este sa inveti cu cel/cea pe care il/o placi.

| CristinaBella02 a răspuns:

Probabil naspalaughing

| Psh a răspuns:

Cam complicata.

| AlexaD a răspuns:

Marfa rau, nu va panicati, da-i sa zaca si have fun

| dweq a răspuns:

Depinde de voi

| Ellss_Ely_1992 a răspuns:

Mor! Va fi sex, lol laughing