| Emeraude a întrebat:

Cum va manifestati iubirea?

Răspuns Câştigător
| arrriadna a răspuns:

Fiecare are un mod propriu de a percepe cand este iubit. De ex apreciez cuvintele frumoase si imbratisarile, mancaierile de incurajare. Sotul meu stie ca il iubesc cand "fac" chestii (prin fapte). Stiind ca percepem diferit, el ma imbratiseaza mereu iar eu ii pregatesc cafeaua happy Daca vrem sa ne aratam unul altuia ca suntem suparati pur si simplu nu mai transmitem iubirea "in limbajul" celulalt...

17 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Prin certuri (de la un timp)

| Dizzydizz a răspuns:

Nu prea mi-a manifest, asta e problema

Dar in general cu pupici multi si hugsbig hug

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fiecare din noi are un mod diferit de a se manifesta atunci cand iubeste.

| marsy a răspuns:

Exact asa cum a spus si @ hamsterx
asa putem defini iubirea a 2 persoane

Stefan
| Stefan a răspuns:

Depinde de felul cum se comporta persoana iubita. Degeaba, cauti sa fii prezent in viata ei prin diferite gesturi de iubire, daca nu primesti cu aceiasi masura, totul se schimba si apare monotonia in cuplu.

| hamsterx a răspuns:

Prin vorbe dar mai ales prin fapte. ii sunt alaturi prietenului meu in fiecare zi, si la bine si la rau, sunt cel mai bun prieten al lui si el este cel mai bun prieten al meu, ne dam sfaturi, radem, glumim, ne iubim.ne luam in brate, ne sarutam...etc.ne spunem te iubesc happy
asa cum se spune, faptele sunt cele mai importante intr-o relatie, ele dau increderea care trebuie sa existe intre persoanele aflate in cuplu, dar bineintele si vorbele isi au rostul, pentru ca daca 2 indragostiti nu isi spun "te iubesc" in fiecare zi, daca nu de mai multe ori pe zi, parca piere farmecul unei relatii.eu asa gandesc si imi manifest iubireabatting eyelashes

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Ma sui intr-un copac, cu o mana ma tin de craca cu ailalta imi scarpin capul si dupa ce termin arunc cu mere.

| Zâmbărici a răspuns:

Cum simthappy

| pelu a răspuns:

Fiecare are gesturile lui si lucrurile lui sa`si manifeste iubirea... nimeni nu isi arata afectiunea fata de cineva la fel ca altii`... happy fi tu insuti tongue

| clauclau_6191 a răspuns:

Prima bataie este preventiva sa nu ai parte de surprize in viitor, a doua din dragoste si a treia cand te intreaba daca o iubesti la fel de mult pe cat de iubeste si ea (glumeschee hee hmmm)

| westside a răspuns:

Prin vorbe happy intelegere, respectwinking

| sorin_7050 a răspuns:

Prin sex oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum stiu eu mai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot exprima in cuvinte dar nu este ca o manifestare in masa ci ca ceva stiut doar de mine si de femeia implicata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o maimuta turbata, bagata intr-o cusca big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sarutandul stand cu el etc

| lili_1429 a răspuns:

Prin speranta de bine, prin netradare, prin atentie sporita, prin incredere.