| 4you a întrebat:

Cum va place fetelor sa fiti abordate(popular: agate)) de catre un baiat

Răspuns Câştigător
| Litlle B a răspuns:

Pentru inceput ar trebui sa incerce sa creeze o conversatie (fara " heei, ce sexy esti" sau chestii de'astea) sa fie dragut, sa discute despre lucrurile care ii plac, sa se uite in ochii mei cand vorbeste cu mine (fara sa ma studieze din cap pana in picioare), sa incerce sa fie amuzant, dar fara glume proaste si sa aiba rabdare sa ma cunoasca indeajuns incat sa isi faca o parere. Nu imi plac baietii care te cunosc doar de 2 zile si deja vor sa aiba o relatie cu tine.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Din pacate de multe ori vine un baiat asa cum spuneti voi si e luat la misto ( mai ales cand fetele sunt in turma ). Aici e cu dus si intors. De multe ori vezi fete superficiale. Acestea fac misto de tine. Fetele simple si naturale vad in tine doar unul care vrea sa faca misto de ele, oricat de bune ar fi intentiile tale. Nu prea agreez aceasta abordare. Prefer sa abordez o fata la o a doua intalnire. Aici vorbim nu despre relatii, ci pur si simplu despre intalniri neprogramate. Nu sunt genul care sa mearga la o fata si sa inceapa sa ii vorbeasca fara niciun motiv. Daca imi place o fata, o admir un timp si apoi trec mai departe in cautarea altei fete care sa imi atraga privirea.

| Rukhsandra a răspuns:

Mie imi place sa fiu agatata asa: in primul rad sa se uite la mine sa zambeasca, daca vede ca sunt interesata sa vina la mine sa-mi zica buna sa se prezinte si sa incepem o conversatie, sa-mi ceara id si ca sa vb mai tarziu pe mess big grin
stiu cam rar "specimene"care sa procedeze asa... dar eu mai visez ca poate o sa intalnesc un tip dragut, simpati si de treaba care sa nu ma ia cu "ce faci papusa?"sau "ce frumoasa esti fata, sa mor eu" rolling on the floor

| lays a răspuns:

Fara "papusa" sau "ce ai mancat de esti asa frumoasa" pentru ca e o bila neagra din prima. daca dupa 2 ore de conversatie vrea sa ma sarute, iar nu e bine, sau daca deja imi vorbeste de noi 2. e important ca un baiat sa aiba rabdare. mie mi-ar placea sa vb cu unul si sa ma intrebe diverse chestii, despre preocuparile mele, nu daca sunt dispusa sa fac sex cu el, sau sa ma ia cu apropouri din prima.

| fatutzaanutza a răspuns:

Sa fie direct si sa ma sarute asa spontan cand apuka ...eu cam asa as face dar sunt cam timida:-sS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing sorry chiar nu am putut sa ma abtin sorry laughingpai daca vrei sa agati ceva te duci la pascuit laughing