| bleakk a întrebat:

Cum vi se pare ca o fata sa faca primul pas? Adica ea place foarte mult un baiat/barbat insa acesta nu da nici un semn sau nu o observa.Primul pas insemnand ca ea sa fie cea care incepe si-l baga in seama pe baiat,dupa care lucrurile pot decurge invers? Este ceva daca fata faca primul pas? Daca este, ce ar fi in neregula?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa fie in neregula? daca fata vrea pai sa faca ceva in privinta asta ca asa poate sa astepte mult si bine

| grab a răspuns:

Nu e nimic in neregula atata timp cat fata ramane discreta in treaba asta si nu trece la chestii explicite care o vor clasifica drept fufa, sau femeia tuturor.
omul se gandeste ca daca ea face asa cu mine, de ce nu ar face asa si cu altul in paralel cu mine?!

| Masacre18 a răspuns:

Nu este nimic deplasat terminati-va va ROG EU MULT CU "BAIATUL FACA PRIMUL PAS", nu e asa! Daca fata il place pe el CUM SA FACA EL PRIMUL PAS? Ea il face si ea il va face mereu pana ce baiatul incepe sa simta si el ceva apoi poate sa aiba asteptari de genul, pana atunci ea va face tot ce trebuie nu el pentru ca este interesul ei ca el sa o placa nu inverswinking!