| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si el nu ma cunoaste... mi-e rusine sa ma duc la el si sa ma prezint dar daca las lucrurile asa el nu ma va baga niciodata in seama. voi ce ziceti s arog pe cineva sa-mi faca cunostinta cu el sau s-o las balta?

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Poi incearca sa stai cat mai mult in preajma lui, mda si daca aveti cv prieteni comuni poti sa aflii cat mai multe despre el, crede-ma ca cunosc sentimentu cu rusinea si eu pot povesti cu orice baiat dar cu cel de care imi place nu tongue, daca poti incearca sa faci rost si de idu lui da'i add si lasa-l pe el sa iti scrie cv, nu te baga tu in seamawinking

nuuu.nici nu te gandi sa o lasi balta atata timp cat iti place de el! fa si uh cv .mai arunk-i cate o privire, un zambet cv happy o atentzie laughing si o sa isi de-a seama ca il placiwinking

multa bafta!winking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca nu au curaj sa mergi la el sa-l abordezi roaga pe cineva sa va faca cunostinta. Nu o lasa balta daca iti place. Poate iesi ceva frumos!

| VladDu a răspuns:

Du-te la elsmug si intreaba-l orice, cum ar: fi cat e ceasul?winking

| trisha a răspuns:

In cazul in care cunosti pe cineva care este prieten/prietena cu el roga-l/roag-o sa te invite la o iesire in oras impreuna cu el si grupul lui de prieteni si vei avea ocazia sa il cunosti si sa vorbesti cu el. Totul depinde de tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca si in fata lui ai sa fii la fel de invizibila ca si aici, imi dau seama ce o sa iasa.

| cristiana_2829 a răspuns:

Nu ai specificat de unde il cunosti? eu cred ca ar trebui sa faci in asa fel incat sa intri in cercul lui de prieteni pentru a putea fi observata de el si acolo vei vedea cum vorbeste cu tine cum se poarta si poate norocul iti va surade...