| nustiu_2803 a întrebat:

Cumn sa demonstrezi partenerului tau ca ai fost virgina, daca in timpul relatiei cnu a fost prezenta singerarea?

Răspuns Câştigător
| llllllllllll a răspuns:

Buna, sincer dupa parerea mea, nu ai cum sa-i demonstrezi partenerului tau ca ai fost virgina inainte sa o faci cu el. Cred ca totu consta in increderea pe care el o are in tine. Presupun, ca el ca baiat, ar fi trebuit sasi dea seama ca vaginul tau, este stramt. Bine, asta se poate intampla chiar daca nu ai mai fi facut sex de mult timp. Dar totusi, cred ca totul consta in incredere. Explicai si tu ca nu ai mai avut nici un fel de act sexual pana la el, si ca nu ai avea nici un motiv sa il minti. Sa se gandeasca ca daca nu mai erai, nu mai stateai pana acum cu el. Presupun ca aveti ceva timp impreuna. Fal sa inteleaga, si daca e baiat care te iubeste, si, care asa cum spune el ca are incredere in tine, ar trebui s ate creada.
Mult succes!
Te pup :*

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, aici e vorba de incredere, nu toate fetele sangereaza la primul contact sexual, se poate sa aiba himenul mai elastic...

| paramore a răspuns:

raised eyebrowsdar aici ar trebui el sa faca diferentza...nu sa-i demonstrezi u

| llllllllllll a răspuns:

Aaaa, am uitat sa precizez, multor fete nu le curge sange nici la primul contact " dezviirginare ", nici la al doilea, la nici unu, deoarele himenul este posibil sa fie ori elastic, ori in foarte putine cazuri, inexistent. Fisurarea lui sa fi fost facuta in copilaria ta, prin exercitii fizice, dansuri, jocuri, etc. Bafta!

| LoveAngel223 a răspuns:

Va duceti impreuna la ginecolog sa iti faca un ecograf si daca esti virgina o sa se vada

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Nu ai cum, sorry. Dar el ar trebui sa stie asta. Spune-i si tu ca nu toate fetele sangereaza la dezvirginare.

| paula90 a răspuns:

Sincer nu cred ca poti, poti doar sai explici asa cum stii ca nu toate fetele singereaza si daca el nu crede atunci chiar nu stiu ce ai putea sa faci, dar succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai el doar simte esti tu virgina sau nu,,, dar in legatura cu singerarea dor nu toate fetele singereaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aresaea lamedic e cea mai buna ecizie dupapaerea mea!