| anonim_4396 a întrebat:

Da-timi ceva vrajeli pentru. fete laughing!

7 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

- ii promiti multe
- ii cumperi ceva de forma :))
- ii spui ce ce bine arata,ca e frumoasa, ca are un zambet minunat, ca are niste ochi :x:x minunati
- terminati intalnirea cu un sarut (dar daca se lasa fata sarutata nu inseamna ca a picat in plasa)

sau ceva gen...:))

El: Sti cat cantareste un urs polar?
Ea: Nu
El: Indeajuns incat sa sparga gheata :>

El: Nu te doare nimic?
Ea: Nu de ce?
El: Din cauza ca ai cazut de la o inaltime asa de mare, din rai :x

El: Vrei sa iesi cu mine?
Ea: Nu.
El: Sti macar ce ti-am spus?
Ea: `Vrei sa iesi cu mine`?
El: Normal ca vreau, credeam ca nu mai intrebi!

El: Eu sunt (x), iar tu esti o bomba :x

Hey papusa ai o harta pentru ca m-am pierdut in ochii tai
Tatal tau a fost terorist?
Pentru ca tu esti o bomba!

http://romania-inedit.3xforum.ro/......i_si_fete/

Cea mai buna replica de agatat cu cea mai mare rata de succes.
Deci fi atent la tot ce iti spun, esti?
Na-i cum sa asculti c anul vorbesc, dar totusi citeste...
Cea mai buna replica de agatat.
Incepem usor. pieptu in fata, umerii in spate... tragi aer in piept.
Ok?
Acum du-te la fata, ii arunci o privire seducatoare si... si ii zici:
"-Buna"

Deci cu replica asta, daca ai tupeu sa ii zici asa ceva ai invatat jumatate din tacticile de agatat.

| Azµre a răspuns:

Ești bună cu spume cum spunem noi băieții... decât să folosești astfel de texte mai bine fii tu însuți, fii original.

| Slavian a răspuns:

Salut,
Fii tu insuti, asta este toata vrajeala, restul sunt cam demodate.

| AcoloUndeViselePleaca a răspuns:

Ce-a mai buna vrajeala e sa-i spui ce vrea sa auda! De unde sti ce vrea sa auda? Uita-te pe net : Ce place la fete!
Si o sa vezi ce vrea de la tine ^_^.

| BaDumTss a răspuns:

Stii nu sunt asade inalt... M-am urcat pe portofel. laughing

| Paltanea_Edy_1997 a răspuns:

Mwa. Iti dau i vrajeala. El:Aseara mi-am trmis ingerul sa te vegheze dar s-a intors si a spus ca nu poate veghea alt inger. Asta este dar cea mai buna vrajeala este sa fi tu!