| user11080601008 a întrebat:

Daca am avut contact sexual pe data de 8 luna aceasta, la o zi dupa ce mi s-a încheiat ciclul si aveam pete maronii destul de apoase pe chilot, iar dupa contact am in continuare, este posibil sa fie descărcări ale ciclului in continuare (sange vechi) sau o problema? Este al 2lea contact sexual, nu stiu daca asta conteaza. Eu stiu ca baiatul e in regula si eu nu am mai avut vreo problema de genul acesta pana acum, cand mai aveam ciclu, in ultimele zile imi apăreau aceste pete maro însă nu atat de mult timp, deja sunt 8 zile de ciclu in total cu aceasta zi, niciodata nu a mai fost atat de mult.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta numai un medic ginecolog iti poate spune, dupa ce iti face o consultatie ginecologica!