| Alinoo48 a întrebat:

Daca am bagat doar varful penisului in vaginul unei fete, e posibil sa nu mai fie virgina? Asta nu a durat mai mult de 5 - 10 secunde si dupa a inceput sa o doara. Astept raspuns.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca apare durerea fiindca canalul din vaginul unei virgine este foarte stramt in comparatie cu grosimea penisului tau. Intinderea exagerata a fibrelor musculare existente in muschii vaginului provoaca o durere care este cu atat mai intensa cu cat penisul este mai gros. Largirea canalului vaginal se poate realiza doar/numai prin intinderea inceata, lenta dar progresiva a fibrelor musculare din constitutia muschilor circulari ai vaginului. Acest obiectiv se poate obtine/realiza doar prin masturbare zilnica realizabila prin "degetica" la inceput cu 1 deget si ulterior cu 2 degete iar la nevoie si prin introducerea in mod progresiv a unor jucarii sexuale/obiecte tot mai groase. Doar prin preludiu si folosirea oricaror lubrifianti nu se vor intinde muschii si nici nu vor deveni mai elastice fibrele musculare, niciodata si in nici un caz oricat ati incerca penetrarea. Durerea va ramane la fel de intensa/atroce in cazul in care canalul vaginal este extrem de stramt. In concluzie; masturbare, masturbare si iar masturbare, atata vreme pana cand fata simte nevoia si dispare durerea. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai avut un act sexual cu ea, nu mai este virgina.

| seth2016 a răspuns:

Dezvirginarea e un concept cultural in zilele noastre, nu unul medical.

Nu exista o definitie a virginitatii care sa spuna ca daca o tii nu stiu cate secunde si o bagi nu stiu cati cm nu mai e virgina.

Unii zic ca daca ati avut relatii intime de orice fel nu mai e virgina. Altii zic ca trebuie sa o introduci complet.

Deci da cu banu si vezi ce iese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La darts, daca varful sagetii intra in contact cu boardul, punctezi.La femei, doar varful e insuficient.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man, nu e posibil. e garantat.

| ArchAngella89 a răspuns:

Orice act sexual cu penetrare inseamna dezvirginare, deci nu mai este virgina.iar durerea...e fiindca se pare ca nu stii nimic despre cum exciti o femeie.mai cresti invata, poate eviti sa lasi pe vreuna gravida