| anonim_4396 a întrebat:

Daca am buzele dulci si mari e bine?

Răspuns Câştigător
| emmaemilia a răspuns:

De ce, te-ai dat cu miere pe ele de-s dulci?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ca buzele (depinde la care buze te referi) sunt mari puteai sa iti dai seama uitandu-te intro oglinda dar nu inteleg cum ti-ai dat seama ca sunt dulci, poti sa ne dezvalui si noua? Daca este bine nu suntem noi in masura sa iti dam raspunsul. Nu ai pe nimeni care sa o faca in cunostinta de cauza? Pe el sa-l intrebi.

| Sweet155 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pai mi-au spus o gramada de baieti ca am buzele dulci

| LoveSleep a răspuns:

E foarte bine, ți-aș zice cum să le testezi, dar e Crăciunul.

| minrest a răspuns:

1. De unde stii ca sunt dulci? 2. Fata de ce sunt mari? 3.Pentru cine sau ce sa fie bine?

| Lawliet14 a răspuns:

E de rau daca chiar "urasti tiganii". laughing

| MidnightR a răspuns:

BIne ca nu sunt moi si sarate.

Răspuns utilizator avertizat
| Perseverance a răspuns:

Au au laughing

| VyouLee a răspuns:

Depinde de cel pe care o să îl săruți happyhappyhappy

| Nenead a răspuns:

Da' de unde stii ca-s dulci? Te pupi in palma si dupa lingi?