| Anonimus345 a întrebat:

Dacă am ejaculat de dimineata... exista posibilitatea dupa cateva ore sa mai ramana ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In uretra pot sa ramana urme de sperma in jur de 3-4 ore din momentul producerii ejacularii. Prin urinare se elimina orice urma de sperma si din cauza faptului ca mediul din uretra devine acid si toxic eventualii spermatozoizi ramasi vor muri sau vor deveni neviabili incapabili de a mai fertiliza un ovul. big grin

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Dar nu te speli? stai asa toata ziua sa vezi daca mai ramane sau nu?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa ramana sperma pe canalul uretrei.

| kandaraki a răspuns:

Depinde cate kg ai, daca ai peste 50 kg atunci la sigur mai ai vrei 500 gr ramase in rezervor, dar daca ai mai putin, la sigur ai golit tot ce aveai in interior.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

He he în ce scop să mai rămână?

| c0ffeedem0n a răspuns:

Nu cred