| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am făcut petting îmbarcați și iubitul a fost umed puțin pe pantaloni neavând orgasm si dupa ce am observat ca e puțin umed pe blugi m-am atins in zona intimă pe sub lenjerie, exista risc de sarcina? (cred ca era perioada fertila )

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Nu exista.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa o faceti pe mal, nu imbarcati. N-ai nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate fi vorba de vreo sarcina.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este risc de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuza.ma ca intreb dar cati ani ai? Fac un studiu despre efectele internetului asupra creierului uman.

| OanaDD a răspuns:

0 sanse.

| ColaDeCashmir a răspuns:

Imi place ca si tu si iubitul tau ati intrebat acelasi lucru pe TPU
LOL

| ColaDeCashmir a răspuns (pentru ColaDeCashmir):

Pe 21 martie sa inteleg ca ati facut asta si erai stresata si dupa doua zile i-ai spus si iubitului tau ca esti stresata XDDD