| andreea2444 a întrebat:

Daca am facut sex cu prietenul meu cu doua zile dupa terminarea menstruatiei iar prezervativul s-a rupt cu mult inainte de a ejacula si a scos-o intr-o secunda...e posibil sa fi ramas insarcinata? el spune ca nu am nimic, ca inca nu isi daduse drumul...si chiar daca ar fi lichidul preejaculator, intr-o secunda ar putea ajunge in mine?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masajul i ti place? vrei?

| wolder a răspuns:

O incurcatura adevarata, n-am de unde sa stiu daca a ajuns lichid prespermal acolo sau sperma. Daca au ajuns exista sanse sa ramai gravida
foloseste prezervativul corect data viitoare
daca se rupe pui altu

| neutrino a răspuns:

In aceste cazuri secunda este foarte mare.

| VerdeLila a răspuns:

Sunt sanse sa fii gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| MeddyMaddy a răspuns:

Sunt sanse minime. Ia pastila de a doua zi.

| Andrada0025 a răspuns:

Nu te mai prosti, ia pilula de a 2-a zi!

| AnonimaAntonia a răspuns:

Sunt sanse foarte mici, dar totusi exista