| Valentina_4721 a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat a 8 a zi dupa ce mi a trecut menstruatia (a 8 a zi incepand cu prima zi dupa ce mi a trecut) nu a ejaculat in mine si a scos o cu cateva minute inainte sa ejaculeze, care ar fi probabilitatile sa raman insarcinata? Raspunde-ti cat de repede puteti va rog frumos!

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Sanse sunt din cauza lichidului preejaculator

| Angelique a răspuns:

Nu poti fi insarcinata pentru ca si-a scos penisul inainte de ejaculare si atunci n-ai avut cum sa ramai gravidatongueDar ca sa fi linistita fa-ti un test de sarcina!winkingSucceshappy

| RoXxy a răspuns:

DAca nu s-a terminat in tine nu esti insarcinatawinkingDar daca da atunci s-ar putea sa fi, caci nu ai mai fost pe ciclutongue Pot sa iti zic ca daca faci sex neprotejat in primele 2 zile de ciclu, riscul e prea mic ca sa ramai insarcinata.In rest...Te sfatuiesc sa folositi prezervativ data viitoarewinking

| SkyZ0 a răspuns:

Daca a ejaculat in tine da daca nu este posibil sa nu ramai insarcinatawinking Funda?big grin

| Tiiribuuummmm a răspuns:

Niciuna mai fata. laughing). Daca si-a scos-o inainte sa ejaculeze in tine cum **** vrei sa ramai insarcinata. Spermatozoizii aia nu zboara din mana lui in vaginu tau. laughing)