| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste neprotejat si si-a dat drumul in mine de vreo 2-3 ori daca nu mai mult.Este suficient pentru a ramane insarcinata?(Vreau sa raman). Dupa cat timp imi pot face testul? A trecut o saptamana.Sunt sanse sa raman insarcinata? Sau trebuie mai mult sa ejaculeze? Altele raman fara sa vrea si sper ca si eu am sa raman..Ma puteti ajuta?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ai vrea sa ramai? Ai posibilitati sa-l cresti?
Mami ce ar spune, in acest caz?

| ofatamda a răspuns (pentru darrio2007):

Cum de ce as vrea sa raman? Vreau un bebelus, de ce altceva as vrea? Si care e faza cu mami? Crezi ca sunt mica sau? In fine, am uitat sa spun ca am facut-o inainte cu 2 zile sa imi vina menstruatia..Si de asta intreb pentru ca multi spun ca daca o faci inainte cu 2 zile sunt sanse mult mai mici sa ramai sau chiar deloc.Deci? ..Sansele mai sunt la fel de mari sau nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru ofatamda):

Ai 14 ani, vrei sa spui ca esti mare? Nu vei fi in stare sa-l cresti. Un copil nu poate creste un bebelus. Cel cu care ai facut dragoste ce spune? Vrea bebelus sau ti-l lasa tie pe cap?

| ofatamda a răspuns (pentru darrio2007):

De unde dracu stii tu cati ani am eu? Nu am 14 ani?‍♀️?‍♀️Doamne

| ofatamda a răspuns (pentru darrio2007):

Pe contul asta de TPU scriu mai multe persoanelaughing)Ca nu si-au mai facut cont si le-am dat si lor contul asta?‍♀️Nu sunt eu cea cu intrebarile de mai sus?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"nu mult", ca si cand a facut cineva o crima, dar nu multa, asa. putina.

Da, evident ca sunt sanse, chiar extrem de mari.

| ofatamda a răspuns (pentru DoarBogdan):

Si daca am facut-o inainte cu 2 zile sa imi vina menstruatia? tot mari sunt sansele?

| SilentRain a răspuns:

Naibii poți găsi pe google alte detalii, posibil sa fi

| Andrei200202 a răspuns:

Normal că ar trebui să rămâi, de curiozitate cati ani ai?

| Andrei200202 a răspuns:

Te vad stresata, adica am intalnit intrebari in care era vorba care sunt șansele sa NU rămână și la tine e total opuslaughing Fă ti un test de sarcina și dacă nu spor la treaba in continuare, trebuie să rămâi odată și odată.

| andralemanru666 a răspuns:

Da,poti sa faci si dupa 2 zile testul de sarcina. daca nu e pozitiv, trebuie sa ejacuezs mai mult, daca tot nu merge, iti recomand sa conslti un doctor

| ofatamda a răspuns (pentru andralemanru666):

Am uitat sa mentionez ca am facut-o inainte cu 2 zile sa imi vina menstruatia.multi spun ca daca o faci inainte cu cateva zile sunt sanse mai mici de a ramanecrying