| dilogilr a întrebat:

Am facut dragoste cu iubitul meu pentru prima data neprotejat inainte de menstruatie cu 3 saptamani aproximativ,(nu a ejaculat in mine, a scos-o inainte). Menstruatia mi-a venit dar cu 3 zile mai repede decat cum trebuia, era chestia aia maro numai(ma rog feteleor voi stiti)mi-a tinut 3 zile(canditate ft mica). Oare e posibil sa fiu insarcinata?(nu am simtome de sarcina).Dar sunt ingrijorata!

Răspuns Câştigător
| xXxDyaxXx a răspuns:

Stai linistita daca nu a ejaculat e ok..si cu menstruatia nu vine mereu pe data fixa

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Informeaza-te despre lichidul seminal.

| Areen a răspuns:

Nu esti stai linistita :*
Daca nu a ejaculat in tine nu se intampla nimic. Mai ales ca nu ai simptome ale sarcinii. Stai linistita scumpo :*.

| GossipGirL93 a răspuns:

Daca ti-a venit mentruatia100% nu esti insarcinata pentru-ca cind esti insarcinata nu vine menstruatia delocc pina la nastere))

| DeeaMarry a răspuns (pentru GossipGirL93):

Da-mi voie sa te contrazic.
Exista femei care au "menstruatie" peste sarcina. De fapt sunt sangerari confundate cu menstruatia.
Daca au trecut 2 saptamani, nu pot decat sa te sfatuiesc sa iti cumperi un test de sarcina, sau mai multe pentru a te convinge. Nu stiu de ce va place sa riscati in halul acesta, folosind o medota de contraceptie deloc sigura.
Ai grija pe viitor!

Răspuns utilizator avertizat