| dady_6199 a întrebat:

Daca am facut sex protejat cu prietenul meu in prima zi dupa menstruatie ( el ejaculand in prezervativ) iar dupa ceva timp am facut-o neprotejat dar el nu s-a terminat in mine ci afara pot ramane insarcinata? rasp pliz cat mai repede!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu cred,nu erai in perioada ta fertila,poate ai scapat.
Stii ce nu inteleg? Si cand treci strada te uiti in stanga si-n dreapta,sa te asiguri ca n-o sa te calce vreo masina,te informezi, adica, te temi sa nu patesti ceva.Cum poti face sex,fara sa stii NIMIC despre asta?
Sa cauti pe net,esti la distanta de un click de orice ai vrea sa afli!
Oricum, cred ca nu esti insarcinata, desi mana in foc n-o pot baga!

| Dr3yga20 a răspuns:

Probabil ca da, spermatozoizii sunt neperceptibili ochiului si orice e posibil, desi sansele in cazul acesta sa ramai insarcinata sunt foarte mici.

| salampesistem a răspuns:

Daca nu si-a dat drumu in tine si daca dupa ce si-a dat prez'u jos s-a sters, nu ramai happy.