| Costinamiha a întrebat:

Daca am luat pastila de anticoncepționale, fără apa, poate sa nu-si facă efectu? Va rog sa imi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi cat se poate de linistita fiindca in stomac exista o cantitate suficienta de apa si sucuri gastrice care au dizolvat pastila AC exact la fel ca si in situatia in care ai fi baut cateva inghitituri de apa. Sa ai parte de SEX placut si reconfortant. Sanatate! happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca da, medicamentul se descompune in stomac

| ABCD122 a răspuns:

Apa te ajuta sa înghiți mai bine pastila, nu are niciun alt rol.

| ManTheMan8 a răspuns:

Da, dar se va dizolva mai greu.

| Pulezi a răspuns:

Frate ai cam incurcat o eu stiu ca astea se iau cu tuica