| Nuamnumesrry a întrebat:

Daca am o iubita de un an si ceva, ar fi ceva indecent sa ii pun mana pe fund cand ne sarutam? Ea din cate stiu nu ar avea o problema cu asta. Plus ca are un fund superb

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are nimic, baga mana cu incredere

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca stii ca nu o deranjeaza astfel de lucruri, fa-o dar ar fi frumos din partea ta sa nu faceti asta intr-un loc aglomerat, ci in intimitatea casei.

| Adry05 a răspuns:

Un an de relație și nu i-ai pus mâna pe fund? wow

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati anisori aveti! Ca de aveti 11-12 ani, categoric nu!
Dar adaca aveti peste 16-17 ani, este acceptabil.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este un lucru indecent.

| Sofer a răspuns:

Săruto și pune-i ambele mâini pe cur și strânge bucile în mana.

| Nyarlathotep a răspuns:

Ar fi pacat daca sa nu pui mana. Indecent e bun!

| Liviutltl a răspuns:

Pune-i si inainte sa fii cu ea ca nu se supara, e un compliment.

| colalightro a răspuns:

Dacă iubita are un an, e ilegal, nu indecent. Dacă relația voastră are un an și nu ai făcut încă asta, e o problema