| baiatulbaiatbaietel a întrebat:

Bună
13 ani
baiat
inalt
1.70 cm
frumos(asa spun fetele)
amuzantlaughing)
ma rog
eu sunt in clasa a sasea si am o iubita de clasa a opta
ea are 15 ani
este extrem de frumoasa
si este cea mai frumoasa din scoala
si cea mai populara
tuturor baietilor le este ciuda pe minelaughing
deci
am iesit cu ea la intalnire de 4 ori
primele 3 au fost in mall si apoi a patra care a fost ieri a fost in parc
ne-am sarutat french de foarte multe ori
cate 5 minute incontinu!
si ieri ne-am dus pe o alee indepartata din parc si am inceput sa ne sarutam french!
vreo 10 minutehee hee
simteam ca sunt in rai
si i-am pus si mana pe fundlaughing
si nu s-a suparat
e normal?
pentru varsta mea?laughing
ajutor

7 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

E o chestie trecatoare dar normala

| Emilian65 a răspuns:

Esti cam precoce in ale dragostei. Atentie! ea fiind mai mare ca tine, de varsta, te poate atrage si la alte lucruri care te depasesc pe tine.

| Doub a răspuns:

"si i-am pus si mana pe fund
si nu s-a suparat"- Ti-ai ales si tu o prietena super. Peste ani si ani o vei vizita pe centura.

| SkyPilot a răspuns:

Da. Dar nu va dura mult. Profita cat poti!

| SkyPilot a răspuns (pentru SkyPilot):

Privind in urma, as merita o funda pentru talentul meu de a prezice viitorul, nu crezi? happy

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Aceste vise umede sunt frumoase dar la un moment dat o sa trebuiasca sa ai o relatie adevarata.

| Livelord a răspuns:

Si cand te-ai trezit, sper ca ai schimbat lenjeria de pe pat.