| L1mitless72 a întrebat:

Daca am pierdut numarul de telefon pe care aveam mail-ul cum as putea sa ma loghez fara sa imi ceara codul pe care il trimite la acel numar?

2 răspunsuri:
| 6Anonim9 a răspuns:

Salut! Cand dai acolo la mail ca ti-ai uitat parola, iti apar doua variante. Mesaj pe telefon sau intrebarea/intrebarile de securitate. Daca le-ai uitat si pe alea, imi pare rau, dar nu mai poti sa-ti accesezi mail-ul. Mult noroc!winking

| robert111231 a răspuns:

Trebuie sa dai undeva pe acolo ca nuai acces la numarul de telefon si urmezi instructiunile.