| bodiiiiiiiidd a întrebat:

Cand ma loghez pe facebook am setat sa imi trimita cod pe numarul de telefon, dar am pierdut acel numar si nu ma mai pot loga, deoarece trimite codul pe numarul pierdut. Ce e de facut?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai nu ai e-mailul si parola pe care le-ai inregistrat pentru a te loga pe facebook? Despre ce cod este vorba?

| SamSon a răspuns:

Cred ca te poti conecta si cu mail-ul. (ca si varianta alternativa), nu stiu exact daca functioneaza, da' poti incerca.

| bodiiiiiiiidd explică (pentru SamSon):

Nu mergesad

| SamSon a răspuns (pentru bodiiiiiiiidd):

Eu nu inteleg ce fel de,, cod'' ai setat pentru a te loga pe fb?