| Don_Sebi_1991 a întrebat:

Salut happyJoc CS GO si am o problema cu STEAM. Am pierdut telefonul si aplicatia STEAM era instalata acolo si automat numarul l-am pierdut si cand vreau sa ma loghez pe alt telefon pe steam imi cere cod. Am inventar de 150 euro (minim). Sunt conectat la pc pe steam dar nu cred ca mai dureaza mult pana o sa imi ceara si pe pc codul... Cum ma pot loga din nou pe telefon? Pe steam le-am dat mail ca am pierdut ambele si imi cere primul cod de cand am instalat aplicatia Steam pe telefon si nici macar aia nu o mai stiu de atatia ani. Sau cand dau sa schimb numarul de telefon la fel imi spune... Astept niste rezolvari. Multumesc

Răspuns Câştigător
| MirelGabriel a răspuns:

Deschizi pagina cu Am uitat parola, si soliciti ca la logare sa fie cu verificarea pe mail, si dezactivezi verificarea cu codul de pe telefon, si eu am patit asta si am rezolvat repede.

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Faci ticket, le zici problema si te ajuta ei sa iti recapeti contul
daca intr-adevar este al tau, nu se poate sa il pierzi asa simplu