| Ando1dul a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre iubit/a si cel/cea mai bun/a prieten/a ce alegeti?

23 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cine mi-ar cere asta, as renunta la el in primul rand!

| Sadop a răspuns (pentru fabiola):

Deacord cu tine!

| mona a răspuns:

Pe iubit

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Depinde. Daca as avea 30 de ani si as sti sigur ca respectivul nu ma va insela, l-as alege pe el, iar daca as avea 18ani as alege prietena.
*-*

| Patrăţel a răspuns:

Vad ca multa lume zice ca ''ce intrebare stupida'', dar, oare nu ati intalnit cazuri in care un baiat ..este cu o fata,si respectiva il iubeste mult,are incredere in el,si tot ce inseamna o relatie,iar tipul o paraseste ca a auzit nustu' ce de la prietenii,si ii crede pe ei?
Revenind,in cazul meu,as alege prietena. NU mai am nici un fel de incredere in baietii.O prietena ADEVARATA nu ti-ar vrea niciodata raul. Iubitul/a,da,intr-adevar,ar trebui sa iti fie cel/cea mai buna prietena dar poate oricand sa te insele, sau sa te minta, pe cand o prietena. n-are face niciodata asta. Dragostea vine si pleaca, dar o prietenie, nu dispare niciodata.Bafta! happy

| DakotaRoyse a răspuns:

Iubit, pentru că cel mai probabil mi-ar fi şi cel mai bun prieten laughing Chiar dacă asta nu e neapărat cea mai sănătoasă chestie pentru o relaţie.

| unknownn a răspuns:

Clar ca iubita laughing

| Încrucişătorul a răspuns:

Fârtatul/fârtata.

| Pinguuuin01 a răspuns:

Cel mai bun prieten. happy

| Piinkyy a răspuns:

Eu nu cred in best friend asa ca iubitul meu, imi este alaturi mereu si el ma poate ajuta in orice privinta chiar daca este baiat, stie sa tina secrete si ma face si fericita in acelasi timp.

| dragos9234 a răspuns:

Amandoi
.

| Vix999 a răspuns:

Prietena clar... oriunde, oricand. Am facut o data prostia sa aleg iubitul.n a fost o alegere deloc buna laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu consider pe nimeni a-mi fi " cel mai bun prieten ", deci, aş alege iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten bun sau persoana iubita nu te-ar pune sa faci o asemenea alegere. Dar in cazul asta, depinde pentru care as avea sentimente mai profunde si mi-a fost mereu alaturi.

| oOSaritaOo a răspuns:

Iubit pentru că el îţi este şi cel mai bun prieten. :*

| Sadop a răspuns:

Sincer, prietena.
Un iubit poate sa te minta sa te inselewinking. Nu tot timpul dragostea pe care ti-o jura este si reala. Pe cand cea mai buna prietena, daca intr-adevar este o prietena buna nu-ti va face rau niciodatawinking
Nu in toate cazurile iubitl iti este si cel mai bun prienten.
Iubiti mai gasesti, pe cand prietene cu adevarat de incredere, mai rar!

Răspuns utilizator avertizat
| caterinasmile a răspuns:

Cel mai bun prieten nu ti'ar cere sa alegi si nici iubitul nu ar facea daca te iubeste cu adevarat!

| FlorinDGF a răspuns:

Ce intrebare stupida ai mai pus si tu normal ca iubitawinking

| xLove a răspuns:

Stii ce mi-as dori? Ca el (iubitul meu) sa fie in acelasi timp si iubit, si cel mai bun prieten caruia pot sa imi deschid sufletul ori de cate ori simt nevoia.

| Painkeeper a răspuns:

As alege cel/cea mai buna prietena deoarece iubitul/a nu va fi la infinit cu tine.Ati putea avea o relatie in secret!winking.

| Disstrict a răspuns:

1 un prieten nu te-ar pune sa alegi intre el sau iubita si nici invers daca te iubeste fata so daca ar fi sa aleg daca mar obliga as renunta la amandoi pentru ca nu is ceia ce vor sa parahappy!

| Maria84s a răspuns:

Depinde de la caz la caz, cat de loial este happy