| Cineva998 a întrebat:

Daca cineva iti baga penisul intr-o sticla e obiectofil chiar daca nu iubeste obiectele?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incet incet, incep sa iasa la iveala cele mai neprevazute efecte pe care le provoaca coronavirusul atunci cand este instalat in creierul anumitor agarici ageamii. rolling on the floor

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te plictisesti, asa-i? Nici la gramatica nu esti prea activ.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar te a zdruncinat rau de tot coronavirusul, o sa iesi mai nebun decît ai intrat din pandemie.

| Cineva998 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ca sa inteleg eu nu sunt un obiectofil la cum credeam laughing