| maadutzza a întrebat:

Daca doua persoane care se iubesc decida sa faca dragoste si sunt amandoi virgini doare mai rau sau e la fel ca si cum unul dintre ei nu mai este virgin ast raspunsuri va pup

4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Merita incercat. Impreuna treceti si peste "prima data". Toate au un inceput, nu s-a nascut nimeni invatat, stai linistita. Daca va fi un esec nu disperati, experienta e mama invatarii.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Durerea se uita, iubirea este extrem de mare atunci cand trupurile lor se unesc.Plutiti,lasa-ti sentimentele sa-si spuna cuvantul.Atingeti punctul maxim al iubirii dintre voi doi.Asta doar daca sunteti pregatiti. Te pup si multa bafta!

| Munchkin a răspuns:

Băiatul trebuie să aibă grijă, să facă totul încet, cu blândeţe. Şi, cum a spus foarte frumos RaSpUnS.pT.voi, durerea se uită când vă uniţi. happy
Bucură-te, eu aş fi dat orice ca iubitul meu să fi fost virgin când...happy

| ady_5933 a răspuns:

Asta nu inseamna ca faceti dragoste inseamna ca faceti sex.