| DenisaMetal a întrebat:

Doare tare cand fac dragoste un cuplu virgini amandoi? va rog sa ajutati cu niste sfaturi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu daca puneti suflet si exista respect reciproc din ambele parti lainceput exista preludiul daca e bine facut totul devine placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu incerkati e al naibi de greu daca nu prea stiti ce sa facetilaughingrolling on the floorrolling on the floor

| pantera2011 a răspuns:

O doare putin pe partenera cateva secunde poate chiar si minute dar pe urma gata numai simte nimic daca stie el sa lucreze

| shadow_7065 a răspuns:

Daca preludiul e bine facut te va durea doar umpicut, da na sti zicala: dupa chin vine placere.