| maadutzza a întrebat:

Daca 2 persoana care se iubesc decid sa faca dragoste si amandoi sunt virgini doare mai rau sau e la fel ca si cum unu dintre e nu mai e virgin? ast ras vam pupacit

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu doare mai mult, daca ambii sunt atenti si se iubesc.

| Arthur a răspuns:

E o chestie crunta. Se poate face o comedie buna dupa treaba asta.
Nu e de ras dar a fost facuta publica chestia cu tipa care a fost cusuta de doctori vreo doua zile dupa un asa aranjament.

| Munchkin a răspuns:

Ţi-am mai răspuns odată, îţi mai răspund şi acum:
Băiatul trebuie să aibă grijă, să facă totul încet, cu blândeţe. Şi
durerea se uită când vă uniţi. happy
Bucură-te, eu aş fi dat orice ca iubitul meu să fi fost virgin când...happy

| anonimmmmm a răspuns:

Ce frumoasa situatie, daca baiatul va face totul cu mare atentie, totul va fi ok, daca dorinta este mare uiti si de durere,

| string a răspuns:

Nu are cum sa doara mai mult. Poate doar psihologia ( aka frica) sa contrinuie cu ceva).
sansele sunt mai mari sa fie mai fain pentru simplul motiv ca sunt amandoi mai atenti :d

| BambOO_8402 a răspuns:

Vaginul este un canal foarte elastic, asa ca nu te gandi la dezvirginare ca la o catastrofa.

Si nu e adevarat ca intodeauna la dezvirginare ai dureri si curge sange.

stiu multe cazuri unde totul a decurs ok fara dureri sau chestii de genul acesta...

Chestia asta depinde de aman2 in primul rand trebuie sa fie tandri unul cu celalalt.

si restul vine de la sinewinking

Sper ca te-am ajutat:*