| szergiu a întrebat:

Daca ea e virgina, si eu la fell. Aseara am facut "Dragoste" ea nu avea lenjerie pe ea, eu da, aveam lichid preejaculator pe chiloti, nu mi-am bagat-o in ea, poate sa ramana insarcinata?straight face

Răspuns Câştigător
| PerfectAngel a răspuns:

Nu, daca nu a ajuns in uter nu are cum sa ramana insarcinata. Si in + lichidul preejaculator nu contine spermatozoizi deci nu.

11 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu! Stai fara grija.Nu are cum sa fie insarcinata. Bafta

| whoocares a răspuns:

Da.

| Sophiee a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinata daca nu ati avut un contact sexual propriu-zis. spermatozoizii nu au cum sa ajunga "singuri "in uter si sa fecundeze ovulul.pentru asta este nevoie de penetrare.acestia in momentul in care intra in contact cu aerul (pe chilotii tai)si nu in interiorul ei mor. totusi mai multa grija data viitoare ca sa nu mai stati cu stres.in cazul in care va incepeti viata sexuala protejati-va happy

| Alyceee a răspuns:

Nu

| PerfectAngel a răspuns:

Nu, daca nu a ajuns in uter nu are cum sa ramana insarcinata.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru PerfectAngel):

Bună.
Nu te supăra pe mine dacă te corectez, dar este bine să știi și tu: în lichidul pre-ejaculator sunt destui spermatozoizi să fecundeze ovulul!
Oare degeabă se mai spune că este picătura fericirii?
Pa, pa.

| Hater a răspuns:

Omg in ce lume traiti frate... trebuie sa-ti dai drumu in ea frate sa ramana insarcinata. si mai ales sa i-o bagi.

| Effy12 a răspuns:

DA o sa ai tripleti ai dat de dracu! rolling on the floor))

| stefanvalentin a răspuns:

Nu stai linistit laughing

| Fcsb_Alexandru_1993 a răspuns:

Saluthappy nu are cum sa ramana insarcinata daca nu ai tinut`o in ea cand ai ejaculathappy
BFThappy

| nruxandra a răspuns:

Nu, deoarece nu ai atins-o cu penisul.