| Anihilator4325 a întrebat:

Bună,am făcut dragoste cu prietena mea aseară,nu mi-am dat drumul in ea,dar avea lichid preejaculator pe lângă vagin, in dimineața asta la fel, sunt șanse să rămână însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

În mod cert NU fiindcă lichipul prejaculator NU conține spermatozoizi în momentul producerii sale de cele 2 glande (Cowper) bulbouretrale. Poate sa conțină spermatozoizi doar în cazul în care barbatul a ejaculat cu circa 2-3 ore mai înainte de actul sexuale și pe urma intre timp NU a urinat. Din acest motiv se poate aprecia ca în cazul prezentat este cu totul imposibil sa se poată forma o sarcina nedorita. Multă sănătate!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adică ea nu s-a spalat de aseară pana in dimineata asta, daca avea si acum?
Vezi poate doar ce plecase vreunul de la ea dimineată, pana sa ajungi tu la ea. Cauta prin sifonier.

| Anihilator4325 explică (pentru darrio2007):

Adică și dimineața am făcut dragoste nenica, și tot așa avea lichid

| darrio2007 a răspuns (pentru Anihilator4325):

Aha! Vezi daca explici mai citeț.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Slabe sanse.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Șanse destul de mici.

| Anihilator4325 explică (pentru Sofer):

Suntem speriați amândoi?

| Catalin77945 a răspuns:

Nu