| Viviluka a întrebat:

Daca esti virgina si folosesti OB-uri te poti dezvirgina?

11 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Dap, te dezvirginezi. Sunt foarte incomode.

| pitikaaa a răspuns:

Nu neaparat. Am o prietena care foloseste OB-uri varianta mini, si nu are nici o problema, ea fiind virgina.
Asta depinde si de vaginul(himenul) tau.
Sper ca te-am ajutat :*

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă le foloseşti corect, NU e nici o problemă şi NU rişti să-ţi rupi himenul!

Chiar dacă eşti virgină, poţi folosi OB mini - vezi linkul :
http://www.carrefour-online.ro/......241433.png

Vezi diferenţa de mărime între OB mini şi cele normale la linkul :
http://m.cdn.blog.hu/ki/kittyna/image/ob.JPG

După cum observi din poză, cele mini sunt mult mai MICI - deci, le poţi folosi LINIŞTITĂ chiar dacă eşti virgină!

Vezi şi Prospectul OB mini la linkul :
http://www.prospecte.net/prospect-ob-igiena-intima

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!

http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| OnuOnulică a răspuns:

Da, te poţi desvirgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ...nu, nu te dezvirginezi. Ob poate sa-ti rupa himenul si sa nu-ti mai curga sange la primul contact sexual. De fapt, multe lucruri pot duce la ruperea himenului involuntar. In orice caz, daca ti se rupe himenul cu un ob sau orice altceva tot virgina esti. Doar ca nu o sa fi credibila ca ai fost virgina. Daca te masturbezi impreuna cu prietenul inseamna ca ai cosimtit actul sexual si de-abia cand te penetreaza nu te mai poti numi virgina. Chiar daca ti s-a rupt sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu nuuu! Nu te dizvirginezi de la ob-uri!

| hp8510p a răspuns:

A te dezvirgina=a intretine relatii sexuale...

| Dennisz a răspuns:

Normal ca te dezvirginezi.
Atata timp cat esti virgina, folosesti tampoane, apoi cand nu vei mai fi virgina, poti folosii si OB-uri.

| orailibrail a răspuns:

Sigur ca da.
OB-UL poate sa rupa rupe Himenul când îl vei scoate, deoarece are diametrul mai mare.

| Patriciia a răspuns:

Nu...crede-ma am incercat vrajeala asta cu maicamea cand m-a dus la ginecolog si a vazut ca nu mai sunt virgina.da nu mi-a mers laughing