| SpecialGirl18 a întrebat:

Poti folosi O. B. daca esti virgina?
Te poti dezvirgina daca il folosesti?

Fundaabig grin

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa te dezvirginezi cu OB.

| oLeNNNao a răspuns:

50 % Da 50 % Nu. Depinde si de organism cum iti este format si cum il "bagi"sa zic asa. Trebuie sa ai mare grija ca nu cumva sa il impigi prea tare :] Si sa te dezirginezi :]. Mai bine ramai la tampoane daca nu vrei sa ai o surpriza neplacuta:]. Bafta[Fundita]love struck

| Foca a răspuns:

Buna. Sunt baiathee hee si din cate stiu eu nu te dezvirgineazawinking. Asteptam parerea fetelorhappy
Succes.
Ciaowinking

| PussicatDolls a răspuns:

Nu scumpo.Nimic nu te poate dezvirginiza decat un baiat.Deci,foloseste O.B.Sunt absorbante foarte bune si le poti folosi si atata timp cat esti virgina.
Pa`pA si succes! Pup!

| valThina a răspuns:

Da poti folosi ob`uri si daca esti virgina.nu te poti dezvirgina decat daca le bagi mai mult decat trebuie.sunt diferite marimi ca si la absorbante., adica unele sunt pentru un flux mai mare si unele pentru unul mai mic.te uiti pe cutie si vezi pentru cate picaturi sunt.
un sfat:daca te doare dupa ce l-ai bagat scoate-l si incearca din nou

| Any a răspuns:

Da si stai linistita ca vei fi virgina pana vei intretine relatii sexuale cu un baiat.Acel O.B nu e poate dezvirgina.

| Twp3w a răspuns:

Da se poate sa te dezvirginezi... Mai bine nu incerca daca insisti atat de mult ia-ti cele mai mici OB-URI dar nu sunt sigura ca nu se va intamplas nik...Mai bine stai tu pe tampoane ca stai bine :* funda?:X

| fanJBfan a răspuns:

NU folosi daca esti virgina!
Poate zgaria sau rani zona intima in interior!
Foloseste absorbantele ALWAYS
sunt bune
succes

| loolaa13 a răspuns:

Nu. Tampoanele interne nu afecteaza virginitateawinking

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da, poti folosi. Conteaza cat de adanc e vaginul tau sau nu. Nu ti le recomand. Mai bune sunt tampoanele.

| Secretly a răspuns:

Neaa nu cred...O.B. urile sunt mult prea mici pentru a te dezvirgina...

| analia202 a răspuns:

Da poti folosi si nu ai cum sa te dezvirginezi cate ha ha ha... fete ar fi dezvirginate pana acum funda te rog din tot sufletul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu te poti dezvirgina.