| biancab21 a întrebat:

Daca eu si prietenul meu am "mimat" sexul el fiind in boxeri iar eu goala si el a avut orgasm dar in boxeri exista vreo sansa sa raman gravida? pristenii spun ca e imposibil dar am nevoie de un raspuns urgent, sunt foarte speriata.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Linisteste-te deoarece din cate am inteles penisul lui nu a iesit din boxeri.Chiar daca a ejaculat sperma nu a avut cum sa treaca si sa ajunga in vaginul tau. In consecinta nu poate fi vorba sa ramai in acest mod gravida. Multa sanatate.

| biancab21 explică (pentru corbulalbrosu):

Stiu ca nu are logica doar ca pe internet scrie ca se poate. Si stiu ca pe internet sunt tot felul de prostii doar ca aveam nevoie de un sfat exact. Esti sigur/a?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti sa ramai insarcinata prin chiloti.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fara penetrare neprotejata nu ramai bortoasa

| Fatamuntilor a răspuns:

Sigur NU poti ramane insarcinata in acest mod!

| Oana92 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata. Dar pune mana pe o carte de anatomie inainte de a mai ajunge in astfel de situatii.

Inainte de practica se invata teoria!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu esti insarcinata si nici nu vei din moment ce nu intra jucaria lui in jucaria ta. Intelegi? big grin