| Howdeepislove a întrebat:

Buna ziua!
As vreau sa ma sfatuiti intr-o privinta
Acum cateva zile am mimat sexul uscat cu prietenul meu, amandoi fiind imbracati ( lenjeri, pantaloni)
Sunt foarte nelinistita. exista vreo sansa de sarcina?

Răspuns Câştigător
| User237384 a răspuns:

Dragilor înainte de a face sex sau orice contact care mimează sexul informați-va! Doamne sunt atâtea surse de informare și tu pui aceasta întrebare? Cum sa rămâi însărcinată dacă erați îmbrăcați? Pentru a rămâne însărcinată trebuie ca sperma sa ajungă in vaginul tău și tu, in mod obligatoriu, sa fii in perioada fertila.

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Adica el sa fi ejaculat in chiloti, iar sperma sa treaca prin 2 perechi de pantaloni si 2 perechi de chiloti (daca aveati) si sa iti intre tie in pasarica? Nu stiu cum ar fi posibil asa ceva. happy

| darrio2007 a răspuns:

Daca eu ti-as desena ceva pe o hartie inseamna ca ramai insarcinată? Ce penibilă esti!

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate fi vorba de sarcina.

| cumva008 a răspuns:

Desigur ca nu!