| matadoru a întrebat:

Daca faci dragoste, implicit si sex?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Ca baiat, daca vrei sa profiti de situatie si de ea, faci si sex. Dar daca te gandesti putin si la partener, nu numai la tine, ar fi bine.

3 răspunsuri:
| TheToxicNightmare a răspuns:

Decat dragoste, dar sex?! E prea de tot.

| Aerosmith a răspuns:

Da. Faci dragoste cu persoana pe care o iubesti dar implicit si sex.

| bibishor a răspuns:

Dragostea implica sentimente, adica faci dragoste cu iubitul, sotul etc deoarece va asumati raspunderea...pe cand sex faci cu o persoana neimplicandu-te emotional, poate fi oricine, un amic, un necunoscut...