| SecretLover10 a întrebat:

Cum faci dragoste si cum faci sex?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dragostea are sentimente, sexul are bani la comandă.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat diferenta la modalitate. Diferenta o face persoana. Ca poti face sex pasional si cu o persoana deosebita, nu doar cu o femeie usoara. O relatie faina nu inseamna doar fluturasi si pupici pe obraz. Romantismul inseamna cu totul altceva.

| lolly a răspuns:

Ce intrebari. poate vrei sa spui care e diferenta.sexul si dragostea se face la fel, sex o faci din joaca, dragoste cu sentimente de iubirewinking Cauta filme xxx daca chiar nu stii C.U.M se facelaughing te vei lamurii.

| liviu42 a răspuns:

In dragoste pui sentimente nu doar sex, a face doar sex cu o persoana care nu ai nimic pentru ea ci o faci doar ca sa te descarci ""

| shtephie a răspuns:

In acelasi mod, insa sentimentele conteaza si ce este in mintea ta! happy

| Lollipopy a răspuns:

Dragoste faci in pat, sex in boscheti.

| TheSearcher a răspuns:

E acelasi lucru. dar in termeni diferiti raised eyebrows.vei afla odata cu inaintarea in varsta cum se fac; p

| MaiiaAna a răspuns:

Practic, la fel
Teoretic, putin diferit

| compaq15 a răspuns:

Mai sunt d-astia care fac dragoste? cand altii se *** rolling on the floor)

| Smotoceeel07 a răspuns:

Cand faci dragoste simti ca aia o vrei cu adevarat, ca iubesti fff mult pers.de langa tine. cand faci sex o faci doar din placere big grin
Funda?kiss

| Mariana155 a răspuns:

In acelasi timp .