| Alina_2149 a întrebat:

Daca faci sex anal neprotejat si ejaculeaza in tine care sunt sansele de a ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| CrosS a răspuns:

Nu este nici o posibilitate de a ramane insarcinata, ce treaba are una cu cealalta... Alo lume, fata a spus Sex Anal!

10 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Sanse mari mari (multe)

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Poi nu stiu nu vrei sa aflam amandoi: ) )?; x

| poliku a răspuns:

Ce oameni fara cunostiinte.Normal ca nu ramai dar e sansa sa-ti iasa afara sperma si sa ajunga in vagin daca schimbi pozitia.E de ajuns un strop sa ramai insarcinata.Dar asta e doar un risc ca sa spun asa de maxim 5%nici atat.Prin atentie totul poate decurge bine.

| MihaelaDart a răspuns:

Nu ramai!

| RadXx a răspuns:

Pai ar fi 80% 90% cam asa deci ai grija funda?

| MikyyLOL a răspuns:

Da da da da da da da da cam 72% sa fi inasrcinata deoarece spermatozoizi sunt in miscare...

| yasser25 a răspuns:

Sansele sunt cam de 90 % foarte mari asadar, cine ti-a spus ca nu are nici o treaba incerca doar sa nu te sperie probabil, asadar daca nu vrei sa ramai insarcinata nu face sex anal!, sunt sanse sa ramai si daca foloseste prezervtivul, in unele cazuri acesta nefacand fata contactelor anale si cetand!

| claudiufarcas01 a răspuns:

Ai toate sansele dar daca nu esti sterila atata

| nebunu_5532 a răspuns:

Sansele sunt foarte mari sa ramii insarcinata si sa feti un **** mutant...