| roobbby a întrebat:

Daca faci sex cu o fata pentru primadata(protejat) o dezvirginezi?big grin

Răspuns Câştigător
| Piticutsss a răspuns:

Logic ca da straight face, e aceeasi prostie ca si fara prezervativ happy

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Primul contact sexual dezvirgineaza intotdeauna.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este ea virgină!
Dacă este deja femeie, nu!
Pa, pa.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Da, ea are un fel de dop acolo numit himen, iar ca sa faci sex cu ea trebuie sa rupi acel dop, de aceea trebuie sa fii pland cu ea, sa o faci sa aiba incredere in u. iar daca himenul acela este sau nu rupt, de acolo iti dai seama daca mai e sau nu virgina

| AndutzaAndu a răspuns:

Da.
*majusculee*

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna, da
Pa, pa.

| uranus1995bz a răspuns:

Normal

| Fllorrycyka a răspuns:

Depinde unde...daca e in vagin, da. daca e in anus nu. daca e in gura.nu

| ktyi a răspuns:

Ai facut sex thinking laughing dupa poza ta pari prea mic rolling on the floor

| roobbby explică:

Asta e sunt mic si perverslaughing)))
@Legiuitoarea este virgina...

| VecinuDeLaApartamentul71 a răspuns:

I-ai dat sida! Normal ca ai dezvirginat-o! Si vezi ca ai scris gresit "primadata" nu se scrie legat.