| deyuta2 a întrebat:

Ce ai vrea sa faci primadata ca femeie? dar ca barbat?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce ai vrea sa faci primadata ca femeie?

sa fac sex sa vad cum e, desi ca femeie ai tot ce vrei in viata

| Lizzu a răspuns (pentru RAY):

"desi ca femeie ai tot ce vrei in viata "

Ce filozofie de viata te face sa crezi asta?

| RAY a răspuns (pentru Lizzu):

Asa e liza, daca te duce mintea si esti frumoasa nu conteaza de unde esti si ai norcul sa intarnesti un bogat te-ai facut
apoi ca fata gasesti mereu un iubit, e mai usoara viata unei femei, mult mai usoara

| Lizzu a răspuns (pentru RAY):

Ar trebui sa fi femeie pentru o zi.

"daca te duce mintea si esti frumoasa nu conteaza de unde esti si ai norcul sa intarnesti un bogat te-ai facut" -->> asta-mi suna a pitiponceala. Si crezi ca e frumoasa viata in lux alaturi de un om, un barbat strain pentru care nu simti nimic, ci doar scarba, in unele cazuri? Asta e pierdere si risipa totala de timp pretios si sentimente irosite si totul pentru bani.

Dar femeile maltratate, batute pentru ca le e frica sa se rascoale contra monstrilor care le sunt barbati? Cu ele ce e? Ce viata crezi ca au?

Dar de cele discriminate la locul de munca sau in societate? Doar pentru ca le vad femei si toti cred ca sunt niste ratate.o parere gresita total din partea lor.

Mai sunt exemple dar as umple o pagina cu ele.

| Lizzu a răspuns (pentru RAY):

Nu e asa de ROZ viata, si nu ne iarta pe nici unul, fie ca suntem barbati, fie femei.

| RAY a răspuns (pentru Lizzu):

Dar femeile maltratate, batute pentru ca le e frica sa se rascoale contra monstrilor care le sunt barbati? Cu ele ce e? Ce viata crezi ca au?

unele si merita asta

| Lizzu a răspuns (pentru RAY):

Dar sunt si barbati care merita asta, sa fie maltratati identic, cu ei de ce nu se intampla la fel?
Nimeni nu merita sa-l bati, pentru nimic in lume.

| RAY a răspuns (pentru Lizzu):

Dar sunt si barbati care merita asta, sa fie maltratati identic, cu ei de ce nu se intampla la fel?

exista legea pentru ei, nu traim in vestul salbatic
faza e ca barbatul vrea sa domnie femeia si pshilogic asa ca o teroriseaza, baga frica in ea, daca as fi femeie nu as sta cu asa barbati

| Lizzu a răspuns (pentru RAY):

Si acum ma gandeam ca da, unele merita, dar stii din ce punct de vedere?
Merita pentru ca ele le permit sa actioneze asa. Daca esti aproape la fel de tare ca si el, e imposibil sa mai continue sa faca asta.

| RAY a răspuns (pentru Lizzu):

Si eu la fel

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lizzu):

Nu te mai nerva LiZa. E clar ca a avutceva experiente nasoale cu fete si acum isi scoate naduful. Doar nu ai impresia ca el chiar crede asta... E mai bine sa-l scoata decat sa-l lase acolo, doar ca nu-si da seama de ce i se intampla.

| Trolli a răspuns (pentru RAY):

Si de unde stii tu asta? Ai citit tu prin carti sau?
Asa putem spune si noi despre barbati: ca ei au tot ce isi doresc, ca sunt mai norocosi, mai puternici, ca nu se chinuie sa ramana insarcinati si apoi sa nasca, ca nu au PSM, ca nu plang din orice etc.
Dar, bineinteles ca asta e doar impresia noastra. Banuiesc ca au si ei destule greutati. Pana nu suntem in pielea voastra, nu putem sa ne dam prea mult cu parerea (deci nici tu sa nu o faci).

| Lizzu a răspuns (pentru Trolli):

Da, cred ca o idee buna si un cadou pentru omenire, ar fi ca pentru o zi fiecare femeie si barbat de pe Pamant sa schimbe trupurilehee hee happy ar fi ceva si ar ajuta la eliminarea razboiului vesnic intre sexe.

| Trolli a răspuns (pentru Lizzu):

Da, ar fi interesant! :)
Legat de pipi: http://www.2pi.ro/ :))))

| Lizzu a răspuns (pentru Trolli):

laughing wow mersi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i asa sa vezi care-si doresc sa intre in pielea unei femei(si nu pe sub ea) si invers.
Sa stii ca toti ne nastem femei, iar psihiatrii spun ca ne nastem bisexuali.
Nu mai tin minte ce am facut prima data ca femeie, dar iti pot spune in privat ce-am facut ca barbat. Logic ca mi-am pus intrebari despre anatomia unei femei.Toti facem asta si e primul lucru la care ne gandim, cand incepem sa ne diferentiem.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai sincer raspuns pe care l-am pr/mi t vreodata la intrebarea asta a fost ca el s.ar masturba o luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ca barbat as face pipi.

| Lizzu a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing pipi? La asta nu m-am gandit laughing

| hamas47 a răspuns:

Prima data ca femeie, hmmm, probabil o operatie estetica sa ajung din nou barbat, nu-i una din cele mai puternice dorinte ale mele...