| alexutza4youaly a întrebat:

Cum e cand faci primadata sex?

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sex e cand faci cu cineva pe care nu il iubesti si dragoste faci cu persoana iubitawinking cum este prima data cand o faci in primul rand trebuie sa existe iubire reciproca si mai ales sa fi tu pregatita pentru acest paswinking si sa ai incredere in el
Si durerea poate fi combinata cu placerea

8 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

"Cere si ti se va da."

| albastrel a răspuns:

Daca intrebai cum e cand faci 1 data dragoste stiam sa iti raspund...

cand faci prima data dragoste depinde fooarte mult daca esti pregatita pentru asta si daca el este cel potrivit. daca aceste doua lucruri se potrivesc... felicitarii! va fi foooarte bine!

kratos
| kratos a răspuns:

Foarte placut!happy Mie mi-a placut enorm.

| sylver69 a răspuns:

Poate fi atat dureros dar si foarte placut ...depinde...

| MissCamelia a răspuns:

Depinde. daca esti fata e destul de dureros si parerea mea e ca e bine sa te apuci de asa ceva cu cineva cu experienta. dar dupa ce sari hopul asta, e f misto tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@albastrel-alinus are dreptate. Mai ales prima data trebuie sa faci dragoste, nu sex.Sexul se face pe bani sau ca ai hormonii zglobii. Dragoste faci cand iti iubesti pertenerul, cand este incununarea iubirii voastre, cand stii sigur ca vrei ca EL sa fie primul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca faci cu cineva pe care-l iubesti si te iubeste e super mai ales daca are grija sa nu se grabeasca si sa te raneasca...

| pufuletz a răspuns:

@Adelyyy: "Sex e cand faci cu cineva pe care nu il iubesti"...

cred ca glumesti; adica eu nu-mi iubesc nevasta cand facem ceva mai hardcore? Tinerii din ziua de azi stau prea mult cu capu prin carti si documentare. Esti virgina din cate imi dau seama... fara suparare