| Cosmin0761415495 a întrebat:

Daca faci sex fara prezervativ si la final soti afara e riscul mare de a ramne gravida?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai maxim 30% daca barbatul are multa experienta. daca are un an doi de experienta in aceasta metoda, riscul e mai mare.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Destul de mare, daca esti foarte tanar! Dar mai sunt si boli transmise sexual, de ele ai uitat?! Foloseste prezervativul!

| psiholoaga a răspuns:

Nu, e riscul mic, dar tot e.

| deeea28 a răspuns:

E un risc foarte mare care ti-l asumi. Am multe prietene care exact asa au ramas insarcinate. Da, poate sa mearga treaba asa mult timp, poate si un an, dar pe barba fiecaruiawinking

| Tessy a răspuns:

Riscul este de 30%, depinde de perioada in care se afla fata.

| nathalie a răspuns:

E un risc destul de marestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este mare, dar este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Riscul e foarte mic! depinde mult in ce perioada este partenera!
dar totusi trebuie sa fii atent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cu prietenul meu facem analizele odata l 6luni si d 3 ani nu ni s-a intamplat nimic, dar trebuie sa t controlezi foarte mult cand e pe kle sa iasa. daca t ingrijesti nu patesti nimic.
fii foarte atent ca poate mai uiti si o patesti.bafta

| aurass a răspuns:

Buna.Nu e nici un risc deoarece barbatul simte foarte bine cand e momentul, dar daca nu iti spune nimic si nu simti tu, asta deja e alta problema

| gabi_3901 a răspuns:

Ai dreptate