| anonim_4396 a întrebat:

Dacă faci sex cu o fată fară prezervativ și nu lași în ea exista riscul de a rămane gravidă?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Neexistand nicio metoda sigura de contraceptie mereu exista sansa

| NelsonMondialu123 a răspuns (pentru suntserios):

Dacă se sparge prezervativul și ai deja dat lu lubrifiant+prezervativul există vreo șansă?

| NelsonMondialu123 a răspuns (pentru suntserios):

Dacă ai dat penisul cu lubrifiant+prezervativ și se sparge și vezi foarte repede și apuci să dai decat de 2-3 poate să rămană gravidă?

| suntserios a răspuns (pentru NelsonMondialu123):

Nu avem cum sa calculam sansele la nivelul la care vrei tu... nimeni nu poate

| corbulalbrosu a răspuns:

Coitul intrerupt poate fi folosit ca metoda preventiva doar de catre partenerii de sex cu multa experienta sexuala, care sunt siguri si convinsi/constienti ca au capacitatea sa-si coordoneze si controleze perfect ejacularea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca inainte de actul sexual neprotejat te-ai masturbat si a ramas sperma pe canalul penisului, oadata cu desfasurarea actului sexual, aceasta poate iesi in vagin si sa dea nastere la o sarcina nedorita. Deci este posibila o sarcina in cazul unui act sexual neprotejat, ca in cazul tau.