| Gogoasa24 a întrebat:

Daca fetele au un punct g noi baieti avem ceva ce ne excita la maxim o zona sau ceva?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cred ca da, avem si noi un astfel de punct insa este situat in cap, nu cel de jos laughing Se pare ca pe cortex exista acest punct care este activat mental.Asta daca ne luam strict dupa "cercetatorii britanici".

| mihai69 a răspuns:

Există - e vorba despre prostată. Caută pe net „prostate massage" și o să pricepi. Poți ajunge la orgasm doar printr-un astfel de masaj dacă e făcut de cineva priceput.

| Ottakringer a răspuns:

E o intrebare retorica? Pe mine ma mai excita cand ma saruta pe ureche. Depinde de fiecare cum se excita.

| gab0ru a răspuns:

Fiecare are zone erogene dar depinde de fiecare in parte. Eu de exemplu ma excit cand ma saruta iubita la labul urechii, pe spate, pe piept.