| danafoxy a întrebat:

Baieti ce ar trebui sa faca o fata pentru a va excita la maxim?

11 răspunsuri:
| Andr3Yush a răspuns:

Sa vina la mine imbracata fooaaarrteee sexy, dupa care sa imi faca o propunere de nebunii... ( Asta in Lumea mea ). Dar in realitate un sarut si cateva pipaieli au acelasi rezultat... Baftawinking!

Răspuns utilizator avertizat
| TheSmith a răspuns:

Sa fie cat mai naturala, si obraznica la timpul potrivit!

| xanderblackx a răspuns:

Sa fie cat mai naturala! sa nu faca lucruri fortat, sau de dragul de a le face. sa ia atitudine. sa fie atenta la ce-si doreste si baiatul.sa se muleze pe asteptarile lui...

| EddiWeed a răspuns:

Sa ma suga

| danielcoman32 a răspuns:

Daca chiar vrei sa stii, vino pe mes sa vorbim, id meu e daniel.coman32

| RemusAndrei a răspuns (pentru danielcoman32):

Inteligenta metoda de a face persoanele sa-ti dea add.

| Cybertron99 a răspuns:

Sa fie naturala, frumoasa, placuta, dar si uneori obraznica, acel "naughty" din engleza happy

| dött a răspuns:

One word: oral.

| Tanatos_Stefan_1997 a răspuns:

Sa aiba o fusta mini sa nu poarte chiloti si sa se puna in poala la mine