| rcecerf a întrebat:

Dacă i-am dat limbi iubitei mele ce se poate intampla?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde? Pe frunte?

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca data viitoare pe clitoris, ca nu ai tu limba atat de lunga sa o bagi in vaginul fetei, iar vaginal nu poti obtine un orgasm cu limba.
Deci, daca faci o treaba, fa-o corect: stimuleaza-i clitorisul cu limba si lasa vaginul, pentru un penis adevarat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa mai vrea si alta data, in cazul in care ai fost....meserias. big grin

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai ceva limba, daca ai ajuns in vajin.

| Hammurabi a răspuns:

Câte i-ai dat? Că nu merge așa... fără nici un discernământ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le place sexul oral, aveti grija cu igiena, si in rest doamne daca ai grija ce si cum faci o sa o faci sa urle de placerewinking

| gheorghe699 a răspuns:

Se poate intampla ..sa vrea sa o faci mai des, iar tie sa iti placa asa de mult, incat sa stai numai cu limba in "bijuterie"

| Jannah a răspuns:

Stai linistit ca nu ti se va intampla nimic.

| Marbella188 a răspuns:

Se poate sa iti mai cearalaughing

| rcecerf explică (pentru Marbella188):

Nu se poate intampla nimic rau?

| rcecerf explică (pentru Marbella188):

Se poate intampla ceva rau?

| antonimilk a răspuns:

Nimic, doar faza cu igiena. Adu aminte daca te-ai taiat undeva si ai atins acea zona.
Trebuie igiena corecta, in rest daca ai asta nu ti mai fave griji

| AdiZNoni a răspuns:

Dacă aveți amândoi o igienă corespunzătoare, mai ales în zona genitală, nu prea aveți de ce să vă faceți griji.

Unele boli și infecții se pot transmite și prin sex oral. Dacă știi că și tu și ea sunteți ok, atunci dă-i cu tornada înainte! laughing

| Mihail69 a răspuns:

Absolut nimic. Succes!