| anonim_4396 a întrebat:

Daca ii fac oral prietenei mele o doare?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă faci ce trebuie, nu numai că nu o s-o doară, ba chiar o să ii placă foarte mult. Ai tone de material "de studiu" pe internet

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca ori nu s-a transmis intrebarea in intregime, ori ai omis tu ceea ce ar fi trebuit sa apara in continuare, raspunsul corect poate fi doar unul singur si anume; NU apare nicio durere in zona ''pasaricii'' dar s-ar putea sa apara durerea psihica...in zona capului. big grin

| mihai69 a răspuns:

Da. Dar numai dacă o muști.

| gheorghe699 a răspuns:

Da o doare, o doare tare.ti-ai dat seama, dupa cum geme.

| Danielul123 a răspuns:

Nu.

| PandaGirl78 a răspuns:

Dacă ştii cum trebuie s-o faci, totul v-a fii bine, o să vezi asta prin gemetele ei.