| anams a întrebat:

Daca imi fac operatie de schimbarea a sexului (din fata sa devin baiat) si tratament hormonal, or sa-mi placa fetele sau baietii? (dupa operatie)

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ti se vor schimba preferintele sexuale, adica iti vor placea cei care iti plac si acum.

| MikyMi a răspuns:

Nu o sa te placa nimeni.
O sa fii "un ciudat" de care o sa fuga toti!
Mai bine stai cuminte si fii fericita cu ce ti-a dat Doamne Doamne. Stii u "nemultumitului i se ia darul".

| forever4you a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor amuzanta intrebare, poate daca iti faci opreatia o sa-ti vina mintea la locrolling on the floor
O sa ma rog pentru tinerolling on the floor

| lplostonyou a răspuns:

Buna intrebare.Eu spun ca poti sa-ti faci orice operatie pe plan fizic, totul depinde de ce simti tu sufleteste vorbind, deci daca te simti mai mult ca fiind atras de baieti sau din contra de fete, tine de sentimentele sexuale manifestate catre cealalta persoana, sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.

Răspuns utilizator avertizat
| Anakatsu a răspuns:

Alt frustrat

nu daca esti baiat tot fetele o sa iti placa si daca esti fata toti baietii cu 30 de ani mai mari ca tine si mai bogati o sa iti placa

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

In mod normal iti faci operatia doar daca esti de orientare homosexuala, nu o faci din distractie sau din curiozitate. Operatia nu stabileste ceea ce simti sau atractia ta fata de alte persoane. Asta e in natura ta.

| AjutorTPU a răspuns:

Intrebarea e pusa la misto

| Monique1 a răspuns:

Pai...depinde ce-ti place acum
happy.

| A_7901 a răspuns:

Dalaughing Mai bine te abti!

| HaiTaci a răspuns:

Este greu de spus. Dar de ce vrei sa faci aceasta operatie?

| aumih16 a răspuns:

Pai nu stiu! tu cam ce crezi!