| smile28face a întrebat:

Daca iti bagi un deget in vagin mai esti virgina?

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

ESTI VIRGINA! Stai linistita! Nu stiu cati ani ai, dar cred ca nu stii nimic despre corpul tau. Cum iti imaginezi tu ca arata himenul? Doar nu crezi ca e o membrana ce acopera vaginul si care se gaureste cu un deget. Nu!

| Onn3 a răspuns:

Poate ca da poate ca nu.Depinde de adancime, depinde de cat ai degetul de lung.Dar normal nu te-ai dezvirginat.

| ιυвιтα a răspuns:

Cred ca aceste lucruri au fost explicate de o mie de ori insa daca nu le stiti vi le zic:
Daca iti bagi degetul (sau orice alceva)in vagin nu inseamna ca nu mai esti virgina.
Acest termen ''virginitate''=nu ai avut niciun contact sexual
Himenul se poate rupe din diverse motive asta nu inseamna ca nu mai esti virgina
Mi se pare de neconceput ca, existand atatea surse de informare voi nu stiti ce inseamna intr-adevar virginitate

| Ekcstsy a răspuns:

Depinde cat de adanc il bagi, daca atunci cand ai facut-o ai simtit o durere si eventual ai sangerat inseamna ca ti-ai rupt himenul si nu mai esti virgina.

| Possible a răspuns:

Da fata mai ramai si insarcinata!

| Andraax3 a răspuns:

Nu