| anonim_4396 a întrebat:

Eu şi iubitul meu am făcut petting acum 3 zile. El a ejaculat, iar după ceva timp ne-am atins organele genitale. Este posibil să fi rămas însărcinată? Nu a avut loc penetrare.
P. S.: Sunt virgină, am 19 ani.

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca nu a existat penetrare, nu ai cum sa fii insarcinata!
Ai grija, foloseste prezervativul atunci cand va exista penetrare.

pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Erai virgina, daca ai facut asta, la momentul actual nu mai esti

si nu, nu poti ramane insarcinatahappy

| sufletzel a răspuns:

Daca v-ati atins organele genitale intre ele, e posibil sa ramai insarcinata, dar sansele sunt extrem de mici. Si cred ca ar fi culmea ghinionului. E suficient un singur spermatozoid sa gaseasca drumul cel bun si in drumul lui sa se intalneasca cu ovulul tau si gata. Si nu conteaza daca esti sau nu virgina.
Dar repet sansele sunt extrem-extrem-extrem de mici, insa nu egale cu zero.
De ce nu incerci sa iei anticonceptionale? Stai fara griji.

| iooaiooa a răspuns:

In primul rand vreau sa-ti spun ca te respect pentru ca esti virgina la varsta asta si ca astepti momentul potrivit... daca atunci cand a ejaculat nu tia atins organul genital nu... dar mai bine ia peste vreo 3 saptamana un test de arcina ca sa te asiguri ok? bye bye

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari pentru varsta la care mai esti virgina!happy Nu esti insarcinata, stai linistita.

| Cry0gen a răspuns:

Buna.

Daca v-ati atins organele genitale, nu e nici o problema, insa daca penisul lui iti penetra vaginul, atunci era posibil. Dar nici atunci nu cred daca esti virgina, pentru ca la penetrare himenul este rupt.Parerea mea.Sanatate!